PASŪTĪŠANA
                     How to order

For an order form please click

Parcels are shipped via A-priority mail. Please let me know if a courier service is needed.

Shipping time is August 10 (for Martagons) - October 10, the deadline for orders is September 15. Orders are filled in the order of reception. Since we grow lilies in small quantities, late orders may be not completely fulfilled.
Shipping costs: add 15% - 10 € minimum, and additional payment for Phytosanitary Certificate if it is needed in your country.

The order of payment:
    * Wire transfer.
    * PayPal +2,5%.

For more info please e-mail: davids@lilijas.info. Thank you.
                        Pasūtīšanas noteikumi


1. Lejuplādējiet pasūtījuma lapu 
aizpildiet to un nosūtiet uz adresi davids@lilijas.info vai izdrukājiet un nosūtiet to pa pastu Dāvidam Hercbergam Parka iela 4, Vecumnieki, LV-3933.

2. Pasūtījumi tiek pieņemti līdz 20.septembrim, liliju sīpolus nosūtu pa pastu vai uz pakomētiem augustā un septembrī. Pasta izdevumus - pakošanu, apdrošināšanu, sūtīšanu apmaksā pasūtītājs, un tie sastāda ap 10 % no pasūtījuma summas, bet ne mazāk kā 4,00 un ne vairāk kā 7,00 €. Pēc vienošanās pasūtījumu var saņemt personīgi.

3. Pasūtījums tiek reģistrēts pēc daļējas (vismaz 10%) vai pilnas pasūtījuma kopsummas apmaksas ar pasta pārvedumu vai bankas pārskaitījumu. Pārveduma pasaknītī neaizmirstiet norādīt savu vārdu un adresi. Ja vēlaties saņemt pasūtījuma pieņemšanas apstiprinājumu, neaizmirstiet minēt savu adresi vai mob.tālruņa numuru apstiprinājuma saņemšanai īsziņas formā vai arī elektroniskā pasta adresi.

4. Tiek izpildīti tikai iepriekš pilnīgi apmaksāti pasūtījumi.

5. Tā kā pasūtījumi tiek reģistrēti un izpildīti to saņemšanas secībā, un atsevišķām šķirnēm sīpolu skaits ir ierobežots, priekšroka izvēlē būs pirmajiem pasūtītājiem.

6. Klienti, kas pasūtīja lilijas šajā mājaslapā pagājušajā gadā, var saņemt 5% atlaidi no šā gada pasūtījuma summas.

7. Ja Jums ir nepieciešama papildus informācija, rakstiet vai zvaniet D.Hercbergam: Parka 4, Vecumnieki, LV-3933, Tālr. 29474307. e-pasta adrese: davids@lilijas.info
© D.Hercbergs 2011-23.
Citas lilijas - Other lilies
Kolekcijas - Collections
Trompetlilijas - Trumpets
Martagonlilijas - Martagons
Āzijas lilijas - Asiatics
Lilijas - Lilies
HOW TO ORDER
LB show 2023